1408427455591_Alzahra29.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشکده سمای کرج گفت: ۷۰ درصد دانشجویان این دانشکده جذب بازار کار می‌شوند.

حسین ملهم درگفت وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه البرز، اظهار کرد: در حال حاضر ۳۳۰۰ دانشجو در ۱۲ رشته تحصیلی در دانشکده فنی و حرفه‌ای سمای کرج تحصیل می‌کنند.

وی ادامه داد: البته این دانشکده امکانات و زیرساخت‌های لازم برای پذیرش تا سقف ۵۰۰۰ دانشجو را نیز دارد که با اطلاع رسانی‌های انجام شده درصدد افزایش تعداد دانشجویان هستیم.

ملهم خاطرنشان کرد: درحال حاضر ۳۰ هیات علمی، ۲۰۰ استاد مدعو و ۸۵ کارمند با مجموعه دانشکده سمای کرج همکاری می‌کنند.

این مسئول در خصوص رسالت این دانشکده گفت: رسالت اصلی این مجموعه برقراری پیوند مناسب بین مهارت و دانش است که خوشبختانه این دانشکده در انجام رسالت خود موفق بوده است به طوری که حدود ۷۰ درصد دانشجویان این مجموعه بعد از فارغ التحصیلی و یا درحین تحصیل جذب بازار کار می‌شوند.

ملهم اضافه کرد:‌ این دانشکده صرفا در مقطع کاردانی دانشجو می‌پذیرد و پذیرش دانشجو در سایر مقاطع را در دستور کار خود قرار نداده است.

رئیس دانشکده سمای کرج در پایان با اشاره به نسبت بین دانشجویان دختر و پسر در این مرکز گفت:‌ درحال حاضر ۱۲۰۰ دانشجوی دختر و ۲۱۰۰ دانشجوی پسر در این مرکز مشغول تحصیل هستند.