المپیاد علمی حوزه علمیه خواهران سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – زنجان- مدیر حوزه علمیه خواهران استان زنجان گفت: این حوزه از ابتدای فعالیت خود تا کنون توانسته بیش از ۷۰۰ طلبه خواهر را تربیت کرده و هم اکنون نیز ۲۷۰ طلبه در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام بلال  محمدی شامگاه چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر حوزه علمیه الزهرا (س) زنجان افزود: تشکر از خوبی‌ها و خوبان یک ضرورت و اصل انسانی است که خواستگاه آن در فطرت الهی انسان‌ها ریشه دارد.

وی اظهار کرد: داشتن زمینه و ظرفیت شکرگذاری از خوبی‌ها و آشکار کردن آن، نشانه سلامت و اعتدال انسان و احساس مسئولیت در قبال خوبی‌ها است.

مدیر حوزه علمیه خوهران استان زنجان گفت: شکر از بندگان پیش‌زمینه تشکر از خدا است و در این میان کسی که نتواند خوبی بندگان را ببیند، نمی‌تواند نعمت‌های الهی را دیده و در برابر آنها شکرگذار کند.

حجت الاسلام محمدی تاکید کرد: شیرینی زندگی جمعی به وجود همین فضیلت است و  شکرگذاری و قدر دانستن خوبی افراد، که یک ارزش انسانی و دینی است.

وی به عملکرد ارزنده حوزه علمیه الزهرا (س) زنجان در تربیت خواهران طلبه در حوزه علوم دینی اشاره کردو گفت: این حوزه از ابتدای فعالیت خود تا کنون توانسته بیش از ۷۰۰ طلبه خواهر را تربیت کرده و هم اکنون نیز ۲۷۰ طلبه در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

در این مراسم از خدمات ارزنده ۲۰ ساله عدلیه علیزاده مدیر سابق حوزه علمیه الزهرا (س)تقدیر شد و سپهری به عنوان مدیر جدید معرفی شد.