13-769.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و معاونت پژوهشی دانشگاه امام صادق(ع) برای همکاری بیشتر در زمینه فعالیت های علمی و آموزشی دانشجویی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه اما صادق(ع) و سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با حضور مهدی کاظمی خالدی، رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی در دانشگاه امام صادق(ع) و دکتر علی پیغامی و گرشاسبی، معاون و مدیر پژوهشی بین طرفین امضا شد.

این تفاهم نامه با هدف زمینه سازی همکاری و هم‌افزایی بین سازمان دانشجویان و معاونت پژوهشی دانشگاه امام صادق (ع) در راستای بهره‌مندی و استفاده متقابل از توانمندی‌های علمی، تخصصی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی به ویژه در حوزه دانشجویی امضا شد.

همکاری، آموزش و نظارت در برگزاری مسابقات مناظره دانشجویی در دانشگاه، زمینه سازی برای همکاری‌های مشترک علمی، پژوهشی و اموزشی، همکاری در زمینه ارائه خدمات آموزشی و مشاوره به دانشجویان، طراحی و اجرای برنامه‌های مشترک در زمینه گسترش علوم انسانی اسلامی از جمله موضوعات همکاری بر اساس این تفاهم نامه است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، پیرو کسب مجوز راه اندازی شعبه استان تهران سازمان دانشجویان در سال جاری، این تفاهم نامه به عنوان بستری جهت همکاری طرفین در جهت رشد و ارتقای دانشجویان منعقد گردیده است