جهاددانشگاهی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – شیراز – رئیس جهاد دانشگاهی فارس گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه فجر ساختمان جدید جهاد دانشگاهی فارس افتتاح می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مسعود رستگار پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح گردهمایی روسای جهاددانشگاهی کشور در شیراز، با اشاره به ظرفیت‌های موجود در نهاد جهاددانشگاهی در سطح کشور، گفت: جهاددانشگاهی از توانمندی‌های خوبی در تمام حوزه‌های علمی، پژوهشی و اجرایی برخوردار است.

وی تأکید کرد: در این ایام به یمن حضور پیکرهای مطهر شهدای گمنام، روحانیت استان فارس بیشتر شده است چرا که آنان کسانی بودند که همه چیز خود را فدای مکتب، دین، اسلام و این انقلاب کرده‌اند.

رستگار در ادامه سخنان خود با تصریح اینکه در آستانه دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در این گردهمایی ساختمان جهاد دانشگاهی فارس نیز افتتاح می‌شود، ابراز امیدواری کرد که این کار منشأ خدمات و خیرات عدیده‌ای برای استان فارس باشد.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس با تصریح اینکه احداث این ساختمان مصوبه سفر دوم ریاست جمهوری بود، افزود: در این راستا وزارت نفت مبلغ ۲ میلیارد تومان را جهت احداث این ساختمان تقبل کرد.

وی با بیان اینکه مأموریت‌های ویژه‌ای به عهده جهاد دانشگاهی است، این مأموریت‌ها را در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و اشتغال فارغ التحصیلان برشمرد که در این حوزه‌ها فعالیت‌های خوبی را انجام داده است.

رستگار با اشاره به اینکه در برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی کارهای خوبی انجام داده است و مأموریت‌هایی را در نقشه جامع علمی کشور عهده‌دار شده است، گفت: جهاد دانشگاهی مأموریت‌های خاصی را چه در تهیه و چه در اجرای این برنامه به عهده گرفته است.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس یادآور شد: جهاد دانشگاهی توانمندی‌های بسیار خوبی دارد و ما اعلام آمادگی کرده‌ایم و باز هم می‌کنیم که در کلیه حوزه‌های نظارتی و اجرایی استان با روحیه جهادی در خدمت باشیم و از توانمندی‌های ملی خود استفاده کنیم.

وی یادآور شد: جهاد دانشگاهی با توجه به گستردگی که در سراسر کشور دارد و همچنین توانمندی‌های مختلفی در حوزه‌های گوناگون که دارد، ما قول داده‌ایم که توانمندی ملی را در راستای مأموریت‌های خود به کار گیریم.

به گزارش مهر، گردهمایی دو روزه روسای جهاددانشگاهی کشور که صبح امروز در شیراز آغاز به‌کار کرده تا عصر پنجشنبه ادامه خواهد داشت.