سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار کرد: از میان ۲۰۲۴۸ نفر متقاضی با درخواست ۱۰۴۳۰ نفر موافقت شده است.

نقل و انتقالات و مهمانی دانشگاه آزاد

 

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد در گفت‌و گو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص نقل و انتقالات و مهمانی دانشجویان این دانشگاه که قرار بود تا امروز ۳۰ دی ۹۴ اعلام شود، گفت: از مجموع بیست هزار و دویست و چهل و هشت نفر متقاضی که خواهان نقل و انتقال و واجد شرایط بودند با درخواست ده هزار و چهارصد و سی نفر موافقت شده است.
وی افزود: علاوه بر تعداد اعلام شده حدود ششصد و سی هزار نفر نیز در انتظار موافقت نقل و انتقال و مهمانی هستند که نتایج آن نیز تا اواسط هفته آینده و قبل از شروع ترم جدید اعلام خواهد شد.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: سایر نفراتی که قبلا درخواست داده بودند و مورد تایید واقع نشده‌اند فاقد شرایط بودند (ازدواج، ایثارگر و … و یا مدارک آنها دارای مشکلات و نواقصی بوده است که تعداد این افراد در حال حاضر ۱۹۴۰ نفر اعلام شده است.
هاشمی خاطرنشان کرد: متقاضیان نقل و انتقالات و مهمانی جهت اطلاع از موافقت یا عدم موافقت به سایت www.stu.iau.ir مراجعه نمایند.