دانشگاه علمی کاربردی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – اصفهان- رئیس دانشگاه جامع علمی–کاربردی انتخاب گفت:دانشگاه های علمی کاربردی با توجه به اینکه بصورت شغل محور و مبتنی برتجربیات فعالیت می کنند،بسترمناسبی برای ایجاد نیروی انسانی در اصناف هستند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، محسن حاج کاظمیان صبح سه شنبه در حاشیه برگزاری همایش «اصول مذاکره و مدیریت برند» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بهترین سرمایه برای یک کسب و کار نیروی انسانی خردمند، ارتباطات انسانی صحیح و برند و نام تجاری معتبر بوده که بر اساس آن می توان یک کسب و کار موفق و پر سود داشت.

وی به ظرفیت گسترده نیروی انسانی خردمند اشاره کرد و ادامه داد: نیروی انسانی خردمند توانایی افزایش تولید و فروش در یک محیط کاری را ایجاد کرده و موجب کاهش اتلاف منابع، افزایش کارایی و اثربخشی و افزایش میل به کار می شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی انتخاب نیروی انسانی خردمند را مقدمه افزایش ثروت و کیفیت برای یک محصول دانست و بیان داشت: یک نیروی انسانی خردمند با بهره گیری از ظرفیت های مختلف باعث افزایش درآمد، تولید ثروت و بالا بردن کیفیت خدمات و کالا می شود.

وی افزود: نیروی انسانی خردمند با بهره گیری از داده ها و تبدیل آن به دانش، فعالیت خود را آغاز کرده و موجب گسترش خلاقیت و دانش در کسب و کار می شود.

حاج کاظمیان تأکید داشت: در شرایط کنونی با توجه به افزایش میل به رقابت و جهانی شدن ضرورت دارد که کسب و کار مبتنی بر شیوه های جدید علمی مورد توجه اصناف و صنعتگران قرار گرفته و با بهره گیری از این مباحث در عرصه رقابت و کار حاضر شد.

وی تاکید کرد: دانشگاه های جامع – علمی کاربردی بستر مناسبی برای بهره گیری از مباحث علمی مورد نیاز در مشاغل هستند چرا که این دانشگاه ها با استخراج تجربیات مناسب اصناف، صنعت ها و شغل ها، آن ها را به مفاد آموزشی تبدیل کرده و به صورت علمی و با بهره گیری از روش های نوین امروزی، دانشجویان موفق و کاربلد تحویل جامعه می دهد.

 رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی انتخاب پیرامون اینکه چقدر مباحث درسی دانشگاه های علمی و کاربردی، به صورت کاربردی قابل اجرا بوده، تأکید داشت: دانشگاه های علمی و کاربردی به واسطه شغل محور بودن، همه چیز را مبتنی بر شرایط کاری و مشاغل تدریس می کنند از همین رو همه مطالب اضافی در حوزه های درسی حذف شده و تمام مسائل آموزشی کاربردی و مبتنی بر آن شغل و حرفه است.

وی اضافه کرد: شاید یکی از برتری هایی که دانشگاه علمی و کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها دارد این است که مفاد آموزشی ارائه شده در هر درسی مبتنی بر شغل افراد بوده و از همین رو مطالب اضافی وقت دانشجویان را نمی گیرد.