جهاددانشگاهی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – شیراز – رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس گفت: گردهمایی بزرگ روسای جهاددانشگاهی سراسر کشور، به‌مدت ۲ روز در شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس مسعود رستگار افزود: روز چهارشنبه ۳۰ دی ماه، در شیراز میزبان روسای جهاددانشگاهی سراسر کشور در شیراز خواهیم بود.

وی با بیان اینکه این گردهمایی با عنوان نشست شیراز، تا روز اول بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت یادآور شد: در اولین روز این نشست و به میمنت ایام‌الله دهه مبارک فجر و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ساختمان مجتمع جهاددانشگاهی استان فارس در شیراز به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس با بیان اینکه ساختمان مجتمع جهاددانشگاهی استان فارس از مصوبات دومین سفر استانی هیئت محترم دولت به‌شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: این مجتمع با کمک قابل توجه وزارت محترم نفت، احداث و آماده بهره‌برداری شده است.

رستگار با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه گردهمایی روسای جهاددانشگاهی کشور در شیراز، ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۳۰ دیماه در محل مجتمع جهاددانشگاهی فارس، آغاز می‌شود، گفت: انشاءالله در این نشست نماینده معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز، استاندار محترم، مدیران کل و مقامات ارشد استان فارس، نمایندگان وزارت نفت، روسای دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزش‌عالی، پژوهشی، فرهنگی و جمعی از اساتید و دانشگاهیان، حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به حضور دکتر طیبی، عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و رئیس جهاددانشگاهی کشور در این گردهمایی، گفت: محورهای همایش طرح مباحثی در خصوص جایگاه و ماموریت جهاددانشگاهی در نقشه جامع علمی کشور، نقش‌آفرینی علمی در شرایط پساتحریم و سایر ماموریت‌ها و مسائل مرتبط با جهاددانشگاهی خواهد بود.

رستگار همچنین گفت: روسای جهاددانشگاهی سراسر کشور، در حاشیه نشست شیراز ضمن زیارت بارگاه ملکوتی حضرت احمدابن موسی‌(ع)، با تولیت محترم آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) نیز دیدار خواهند داشت.

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس از تمامی مدیران کل و مسئولان دستگاه‌های اجرایی برای حضور در این گردهمایی دعوت کرد.