خوابگاه غیردولتیسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشجویان روزانه غیربومی ساکن خوابگاه‌های داخل دانشگاه‌ها از فردا سه شنبه ۲۹ دی لغایت ۶ بهمن ماه فرصت دارند نسبت به پرداخت هزینه خوابگاه نیمسال دوم ۹۵- ۹۴، اقدام کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، براساس آیین نامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تمام دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها ملزم به پرداخت اجاره بهای خوابگاه در ابتدای هر نیمسال تحصیلی هستند.

دانشجویان روزانه غیربومی ساکن خوابگاه‌های داخل دانشگاه می‌توانند از فردا سه شنبه ۲۹ دی لغایت ۶ بهمن ۹۴ به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به  آدرسhttp://bp.swf.ir   مراجعه و نسبت به پرداخت هزینه خوابگاه نیمسال دوم ۹۵- ۹۴، اقدام  و رسید آن را جهت تمدید کارت خوابگاه به مسئول خوابگاه مربوطه تحویل دهند.

بدیهی است تمام ترددها پس از اتمام مهلت مقرر با کارت خوابگاه تمدید شده نیمسال دوم صورت خواهد گرفت و عدم مراجعه دانشجو برای تمدید اسکان نیمسال دوم به معنای انصراف از خوابگاه تلقی نشده، چنانچه دانشجو قصد ادامه سکونت نداشته باشد، لازمست حداکثر تا تاریخ ۲۸ دی ۹۴  نسبت به تحویل اتاق و تسویه حساب اقدام کند.

در غیر این صورت بر اساس مقررات صندوق رفاه دانشجویان، هزینه خوابگاه این نیمسال به میزان ده برابر اجاره بهاء دریافت می شود.

نکات مهم :

چنانچه مشخص شود، دانشجو علی‌رغم پرداخت هزینه اسکان، در این نیمسال ثبت نام آموزشی نکرده و یا در طول ترم  فارغ التحصیل شوند از ادامه سکونت وی جلوگیری بعمل آمده و هزینه اسکان مسترد نخواهد شد.

دانشجویان سنوات گذشته، نوبت دوم و بومی و یا دانشجویانی که با اخذ رضایت از اعضاء اتاق ساکن شده‌اند، قبل از پرداخت هزینه، می بایست با مسئول خوابگاه مربوطه هماهنگی لازم را بعمل آورند.

دانشجویانی که در خوابگاه‌های خارج دانشگاه اسکان داده شده‌اند برای پرداخت هزینه به اطلاعیه‌های مندرج در خوابگاه مربوطه مراجعه کنند. قبل از هر گونه پرداخت از میزان هزینه مندرج در سیستم و ظرفیت واقعی اتاق کسب اطلاع و اطمینان کنند.

هرگونه اشتباه پرداخت و واریز به دیگر حساب علاوه بر عدم امکان استرداد، بدهی دانشجو با احتساب جریمه در سیستم محفوظ است.

در صورت هرگونه بروز مشکل در سیستم صندوق رفاه به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه کنید.