وام دانشجویی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – ثبت نام وام های دانشجویی از ۲۶ دی آغاز شده و تا ۶ بهمن ماه ادامه خواهد داشت براساس ابلاغ صندوق رفاه بعد از اتمام مهلت مذکور پذیرش تقاضای وام مقدور نیست.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

شرایط دریافت وام دانشجویی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، دانشجویان متقاضی وام می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۲۶ دی الی ۷ بهمن ماه با مراجعه به سیستم گلستان و مطالعه فایل راهنمای موجود در وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها نسبت به ثبت نام اقدام کنند، زمان تحویل مدارک ۱۰ الی ۱۴ بهمن خواهد بود.

شرایط عمومی

اولویت نیاز مالی، عدم استفاده از وام یا بورس تحصیلی، عدم اشتغال به کار در زمان دریافت وام دانشجویی، مشروط نبودن در دو نیمسال متوالی، دانشجویانی که در مرخصی تحصیلی باشند نمی توانند متقاضی وام شوند.

دانشجویان مشمول دریافت وام

کارشناسی: ورودی مهر ۹۱ به بعد، کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی مهر ۹۳ به بعد، دکتری تخصصی ناپیوسته غیر بورسیه: ورودی مهر ۹۱ به بعد.

مدارک مورد نیازجهت دریافت وام

الف- دانشجویانی که در نیمسال های قبل، از وام استفاده کرده اند:

ثبت درخواست وام در سامانه گلستان ۲- نداشتن بدهی معوقه در مقاطع تحصیلی قبل.

ب- دانشجویانی که برای اولین بارمتقاضی وام هستند می بایستی نسبت به آماده سازی مدارک به شرح ذیل و بارگذاری آنها در هنگام ثبت نام اقدام کنند:

کارت ملی و کارت دانشجویی، تصویر صفحات شناسنامه، سند محضری همراه با تحویل تعهدنامه محضری وتصویرمدارک ضامن معتبر+ آخرین کپی حکم کارگزینی ضامن دربازه زمانی تعیین شده، افتتاح حساب بانکی تجارت در یکی از شعب بانک تجارت(ترجیح دانشگاه شهید بهشتی)

دانشجویان متقاضی وام دانش هسته ای: اسکن و بارگذاری گواهی اشتغال به تحصیل در هر ترم

تذکرات مهم:

دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان هستند، موظفند نسبت به بارگذاری سند محضری و کلیه مدارک عنوان شده در سامانه گلستان اقدام کنند.

دانشجویان رشته مهندسی هسته ای که متقاضی وام دانش هسته ای هستند، موظفند نسبت به بارگذاری گواهی اشتغال به تحصیل در هر ترم اقدام کنند.

دانشجویان متقاضی ودیعه مسکن و یا مسکن ترمی (ویژه روزانه) می بایست دارای اجاره نامه معتبر با کد رهگیری بوده و نسبت به بارگذاری آن در سیستم گلستان اقدام کرده و اصل و کپی آن را در بازه زمانی تعیین شده به کارشناسان رشته های خود در مدیریت خدمات دانشجویی ارائه کنند.

 بعلاوه عدم استفاده ازخوابگاه برای دانشجویان متقاضی ودیعه مسکن و وام مسکن ترمی در آن ترم اجباری است .

باتوجه به ابلاغ اعتبار از سوی صندوق رفاه دانشجویان، ثبت نام وام و بارگذاری مدارک می بایست درموعد تعیین شده انجام پذیرد و پس ازاتمام مهلت مقررپذیرش تقاضای وام مقدورنخواهد بود.

دانشجویانی که درطول تحصیل از ودیعه مسکن بهره مند شده اند نمی توانند از وام مسکن ترمی استفاده کنند.

دانشجویان روزانه مقطع دکتری متقاضی اولین بار وام ویژه دکتری می بایستی فرم شماره ۱ و ۲ را از وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها و متقاضیان دومین بار وام پژوهانه می بایستی فرم شماره ۳ را از وبگاه اینترنتی مدیریت خدمات دانشجویی – وام ها دریافت نموده و بعد از تکمیل و تائید واحدهای مربوطه نسبت به بارگذاری آن اقدام کنند. اسکن کلیه مدارک می بایستی خوانا و حجم فایل اسکن شده حداکثرkb۲۰۰  باشد.

ثبت نام دانشجو در سیستم گلستان و درج مبلغ از سوی کارشناس وام ها صرفا جهت بررسی شرایط متقاضی به تشخیص مدیریت خدمات دانشجویی برای پرداخت وام بوده وعملا تعهدی برای پرداخت آن ایجاد نمی کند.