290-1.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور کشورگفت: دانشگاه پیام نور باید با برنامه ریزی و آینده نگری از شرایط پسا برجام استفاده مطلوب ببرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، “احمد اکبری” صبح امروز ۲۷ دیماه با حضور در دانشگاه پیام نور استان کرمان ضمن ابراز خرسندی از به انجام رسیدن توافق هسته ای، تلاش برای ارائه طرح و برنامه در دوره پسا برجام را بسیار ضروری و مهم دانست و اعلام کرد: دانشگاه پیام نور باید با برنامه ریزی و آینده نگری از شرایط پسا برجام در جهت توسعه و ارتقاء کیفی استفاده مطلوب ببرد.

وی همچنین با مهم دانستن ایجاد رشته های نیاز محور و بین رشته ای در دوره پسا تحریم بر تقویت فعالیتهای علمی، پژوهشی و تقویت مراکز رشد و شرکت های دانش بنیان و ارتقا کیفی دانشگاه تأکید کردند.

اکبری با توجه به اهمیت برگزاری الکترونیکی آزمونهای دانشگاه، به برنامه ریزی برای برگزاری الکترونیکی ۱۰۰ درصدی آزمونهای دانشگاه پیام نور اشاره کرد و افزود: این مهم، هم موجب افزایش رضایتمندی دانشجویان می شود و هم کاهش هزینه های برگزاری امتحانات را به دنبال خواهد داشت.

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور کشور ضمن مهم دانستن کیفیت ساخت و سازها و پرهیز از ساخت سوله و فعالیت‌های عمرانی بی کیفیت، بر تعمیر و نگهداری از ساختمانهای موجود و نظارت دقیق مسئولین مربوطه در این زمینه اظهار کرد: جهت پیگیری برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در حداقل زمان ممکن، همکاری لازم را با واحدهای دانشگاه پیام نور سراسر کشور به ویژه استان کرمان خواهیم داشت.

قائم مقام دانشگاه پیام نور ابراز تصریح کرد: امیدواریم با تعامل و همدلی و همکاری بتوانیم دانشگاهی فراخور نام دانشگاه پیام نور داشته باشیم، دانشگاهی کار آفرین که بتواند در خلق علم و ثروت و خدمت به نظام آموزش عالی کشور سرآمد باشد.

در این دیدار “حسین رشیدی نژاد” رئیس دانشگاه پیام نور استان کرمان نیز اظهار کرد: اساتید، کارکنان و مدیران دانشگاه پیام نور استان کرمان با آمادگی کامل در خدمت سیاست ها و اهداف والای دانشگاه خواهند بود و به حول و قوه الهی و حمایت سازمان انشاء الله در دهه مبارک فجر شاهد افتتاح ساختمان آموزشی و اداری واحد های راور و راین و همچنین سوله های کارگاهی مرکز کرمان خواهیم بود.