دانشگاه پیام نور سقز سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – تاریخ آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه اعلام شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، براساس تقویم نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ دانشگاه پیام نور، آخرین مهلت ثبت نمره میان ترم کارشناسی ۲۷ دی ۹۴ و آخرین مهلت ثبت نمره میان ترم کارشناسی ارشد ۲۹ دی ۹۴ اعلام شده است.

بنابراین مراکز، واحدها و اساتید دانشگاه پیام نور فقط تا تاریخ های اعلام شده فرصت خواهند داشت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۵-۹۴ را در سیستم گلستان برای دانشجویان وارد و ثبت کنند.

همچنین بعد از تاریخ اعلام شده امکان ثبت نمرات میان ترم در سیستم گلستان دیگر برای اساتید، مراکز و واحدها فراهم نخواهد شد.

به گزارش مهر، در نیمسال های قبل مشکلات متعددی برای اکثر دانشجویان و اساتید در مورد اطلاع نداشتن از آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم آنها پیش آمده بود که جهت یادآوری در نیمسال اول ۹۵-۹۴ دانشجویان دانشگاه پیام نور باید به نکات زیر توجه کنند:

به منظور بررسی صحت ثبت نمرات میان ترم در سیستم گلستان، ضروری است تمام آزمون‌های میان ترم حداکثر تا یک هفته قبل از اتمام مهلت ثبت نمرات میان ترم برگزار شود.

لذا دانشجویان می بایست تا یک هفته قبل از اتمام مهلت ثبت نمرات میان ترم که در جدول زیر اعلام شده است با مراجعه به سیستم جامع گلستان از دریافت نمره میان ترم خود اطمینان حاصل کرده و در صورت عدم ثبت نمره توسط استادان سریعا مراتب را کتبا جهت پیگیری، به قسمت امتحانات مرکز (اداره آموزش) اعلام کنند.

بدیهی است در صورت عدم پیگیری دانشجو، دانشگاه هیچگونه مسئولیتی درقبال عدم ثبت نمرات میان ترم نخواهد داشت.