سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ دانشگاه تهران از امروز شنبه بیست و ششم دی ماه آغاز شد.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ براساس تقویم آموزشی نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران، ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ از امروز روز شنبه بیست و ششم دی ماه آغاز و تا روز شنبه سوم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
کلاس‌ها از ۱۰ بهمن فعالیت خود را آغاز خواهند کرد و همچنین دانشجویان از  ۱۸ تا ۲۱ بهمن ماه ۹۴  فرصت خواهند داشت تا برای حذف و اضافه اقدام کنند.  

آغاز امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵-۹۴ از ۱۶ خرداد ۹۵
همچنین کلاس‌های دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴، ۱۱ خرداد ۹۵ به پایان رسیده و از ۱۶ خرداد امتحانات آغاز می شود و تا ۲ تیرماه ۹۵ نیز ادامه خواهد داشت.
دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی موظف هستند، برای انتخاب واحد رسمی و ثبت در سیستم جامع آموزش دانشگاه با رعایت سایر شرایط و مقررات و مجوزهای مربوط در موعد تعیین شده در تقویم مذکور اقدام کنند. درصورت عدم انتخاب واحد رسمی دانشجو در موعد مقرر منصرف از تحصیل محسوب می شوند.