تجلیل از قرائتی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – همایش انجمن علمی ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه با تجلیل از چهره‌های موفق حوزوی در عرصه تبلیغ برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، این همایش چهارشنبه شب با سخنرانی آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه کشور، حجت‌الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور و حجت‌‌‌الاسلام سیدمحمد واعظ موسوی رئیس انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه در دارالقرآن علامه طباطبایی برگزار شد.

در پایان این همایش از ۷ چهره حوزوی فعال در عرصه تبلیغ دین با حضور آیت‌الله مکارم شیرازی تجلیل شد.

حجت‌الاسلام محسن قرائتی اولین شخصیت حوزوی بود که به دلیل چند دهه فعالیت تبلیغی تاثیرگذار مورد تقدیر قرار گرفت.

حجت‌الاسلام علی نظری منفرد به دلیل موفقیت در تبلیغ سنتی و حجت‌الاسلام راستگو به دلیل تبلیغ موفق در عرصه کودک و نوجوان از دیگر چهر‌ه‌های حوزوی بودند که از آنها تجلیل شد.

همچنین حجت‌الاسلام قدوسی به دلیل موفقیت در پرده‌خوانی نوین برای نوجوانان و جوانان و طلاب، حجت‌الاسلام زمانی معاون امور بین‌الملل حوزه‌های علمیه به دلیل موفقیت در عرصه تبلیغ بین الملل، حجت‌الاسلام سید سعیدرضا عاملی متخصص علوم ارتباطات و رسانه به دلیل موفقیت در عرصه‌های تبلیغ در فضای مجازی و حجت‌الاسلام ناصر رفیعی به دلیل تبلیغ موفق در منبرها از دیگر شخصیت‌هایی بودند که در این همایش از آنها تجلیل شد.