قزوین سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قزوین- مراسم پیوندهای آسمانی در حوزه علمیه استان قزوین صبح پنجشنبه برگزار شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه قزوین، مراسم پیوندهای آسمانی ویژه مزدوجین طلاب مدارس علمیه استان قزوین صبح امروز در سالن اجتماعات مدرسه امام صادق (ع) برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد توسلی‌نژاد، مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین در این مراسم ضمن تبریک به طلاب مدارس علمیه گفت: مرکز خدمات حوزه‌های علمیه این استان از زمان تأسیس تاکنون برنامه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و تجلیل از همسران طلاب را برنامه‌ریزی کرده و به مرحله اجرا در آورده است.

وی خاطرنشان کرد: مادران و همسران نقش اصلی و مهمی در تأمین زمینه‌های لازم برای تربیت و موفقیت فرزندان بر عهده دارند که در این میان نقش مادران و همسران طلاب و روحانیون با توجه به شرایط زندگی و نحوه اداره خانواده نقشی مهم و تأثیرگذار است که باید قدردان زحمات آنان بود.

مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین تصریح کرد: اگر فداکاری و همکاری همسران طلاب نباشد روحانیت به اهداف خود نمی‌رسد.

توسلی‌نژاد ادامه داد: خانواده‌ها و فرزندان طلاب و روحانیون با توجه به کارکرد وظیفه این قشر در جامعه از همه لحاظ نمونه و ممتاز الگوی یک مجموعه موفق و دارای علم و فضیلت است.

وی عنوان کرد: طلاب و روحانیون نیز باید وقت کافی برای تربیت فرزندان و ارتباطات عاطفی با فرزندان و خانواده اختصاص دهند.

مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قزوین یادآور شد: همسران طلاب باید در همه حال همکاری و همدلی را با طلاب داشته باشند تا به موفقیت در همه امور زندگی نایل شوند.