13921003121752965107514.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اساتید ۷۰ درصد در تثبیت ارزش‎های اسلامی سهیم هستند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‎الاسلام طاها هاشمی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، افزود: مدیران باید یک بازنگری در کارنامه خود داشته باشند که متاسفانه برخلاف شعارهایی که داده می‎شود، مدیریت مناسبی که امام علی(ع) ترسیم کرده‎اند توسط برخی از مدیران اجرا نشده است.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی باید نشان دهد که اسلام، مکتبی است که به‎درستی می‎تواند حکومت کند، اظهار کرد: جامعه ما دچار چالش‎ها و آسیب‎های اجتماعی است که این نشان می‎دهد در عرصه‎های مدیریتی در این راستا خوب برنامه‎ریزی نشده است.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: بیش از ۹۰ درصد مردم از برنامه‎های ماهواره استفاده می‎کنند که می‎تواند در تغییر فرهنگ‎ها موثر باشد که این امر نیازمند برنامه‎ریزی خوبی است.

حجت‎الاسلام هاشمی اضافه کرد: اجرای طرح بومی گزینی در شهرها و دانشجویانی که در شهر خود ادامه تحصیل می‎دهند سبب می‎شود معضلات و آسیب‎‏های اجتماعی تا حد زیادی کاهش یابد.

وی بیان کرد: در همه شهرهایی که بومی گزینی شده چالش‎های اجتماعی بسیار کاهش یافته و اجرای این برنامه یک خدمت بزرگ برای رفع معضلات است که امروز به عنوان مشکلی بزرگ مطرح هستند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: از بین ۱۰ میلیون فارغ التحصیل دانشگاه‎ها، ۵ میلیون نفر مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی است.

حجت‎الاسلام هاشمی گفت: دانشجویانی که برای ادامه تحصیل در رشته‎های مورد نظر در مقطع کارشناسی و دکترا منتظر هستند در برخی از موارد به دانشگاه‎های درجه دو کشورهای دیگر مراجعه می‎کنند و نیاز است که برای ارتقا و افزایش رشته‎ها در مقاطع مختلف برنامه‎ریزی شود.