سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رییس دانشگاه الزهرا از راه اندازی مرکز کارآفرینی فارغ التحصیلان این دانشگاه خبرداد.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه الزهرا در جشن دانش آموختگی دانشگاه الزهرا (س) با اشاره به قدمت پنجاه ساله این دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه الزهرا با توجه به قدمت پنجاه ساله خود توانسته زنان کارآمد، مدیر، مدبر و همسر و مادران نمونه تربیت کند.
وی با بیان اینکه دانشگاه الزهرا در سال گذشته به درجه یک درصد برتر دانشگاه‌های جهان دست یافته است افزود: در برنامه عملیاتی دانشگاه الزهرا، برای سال آینده دانش آموختگان این دانشگاه نقش مهمی دارند.

مرکز کارآفرینی فارغ التحصیلان دانشگاه الزهرا (س)

 

رئیس دانشگاه الزهرا از راه اندازی مرکز کارآفرینی در این دانشگاه با همکاری معاونت امور زنان ریاست جمهوری خبر داد افزود: این مرکز به زودی آغاز به کار می‌کند و فرصت‌های کارآفرینی چه به صورت مجازی و چه به صورت حقیقی برای فارغ التحصیلان برپا می‌شود.
دکتر خزعلی با اشاره به چشم انداز ۲۰ ساله دانشگاه الزهرا، (س) اظهار کرد: دانشگاه الزهرا (س) در چشم انداز ۲۰ ساله قصد دارد به عنوان دانشگاه جامع تک جنسیتی اول در جهان مطرح شود. این دانشگاه اکنون در رتبه هشتم دانشگاه‌های تک جنسیتی جهان قرار دارد.