سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی گفت: به پایان نامه ها و طرح های پژوهشی قرآنی که به نظام سازی توسعه قرآنی کمک کند، ۳۵ تا ۲۰۰میلیون ریال پرداخت می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ابوالفضل خوش منش رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در همایش یک روزه توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی، وضعیت و افق پیش رو در وزارت علوم هدف از برگزاری این همایش را هم اندیشی مدیران گروه‌های آموزشی علوم قرآنی در راستای گامی جلو برای توسعه قرآن در آموزش عالی ذکر کرد.
وی تاکید کرد‌: حمایت از فعالیت های قرآنی اقدامی است که هم اکنون نیز در حال اجراست و از پایان نامه‌ها و طرح پژوهش‌های قرآنی که به نظام سازی توسعه قرآنی کمک کند از مبلغ  سی و پنچ تا ۲۰۰میلیون ریال پرداخت می شود، لذا هدف از تشکیل این همایش، هم اندیشی برای برنامه ریزی کلان است.
رئیس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور گفت: با تکیه بر این حمایت‌های مادی و معنوی، سخت افزاری و نرم افزاری، انتظار داریم با ایجاد وحدت نظر و عزم عمومی بین سرگروههای رشته های قرآنی و صاحب نظران مطالعات میان رشته ای قرآنی برای نقش آفرینی در نظام توسعه فرهنگ قرآنی  اقدامات جدی انجام دهیم.