سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری گفت: هر چه به انتخابات نزدیک تر شویم بروز و ظهور اجرایی ابلاغیه به دانشگاه ها در مورد انتخابات بیشتر خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سید ضیا هاشمی گفت: ابلاغیه ای که ما در خصوص انتخابات داشتیم این بوده که در چارچوب قوانین مصوب و ابلاغ شده برنامه های انتخاباتی در دانشگاه ها انجام شود.
وی افزود: هدف از این ابلاغ این بوده که طبق این اصول در واقع جلوی هرگونه اعمال سلیقه گرفته شود تا افراد مختلف با دیدگاه ها و سلایق مختلف بتوانند نظرات خود را مطرح کنند و تضارب آرا شکل گیرد.
هاشمی ادامه داد: هم چنین خواستار آن هستیم تا تبادل نظر به ویژه در قالب کرسی های آزاد اندیشی و مناظره در دانشگاه ها توسعه پیدا کند و واسطه زمینه حرکت آگاهانه در انتخابات شکل بگیرد.
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در خاتمه اظهار کرد: این امر به کلیه دانشگا ها ابلاغ شده البته روند آن وجود داشته منتهی هر چه به انتخابات نزدیک تر شویم بروز و ظهور اجرایی آن بیشتر خواهد بود.