1452500902830_thum-ea69730d8faf3497cea-100_230258.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  اولین نرم‌افزار آموزشی شوراهای صنفی دانشجویان علوم پزشکی کشور، مشتمل بر ۱۵ ساعت فیلم‌آموزشی، ۶ عنوان جزوه آموزشی، آیین‌نامه و دستورالعمل‌های مربوطه تولید شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، اولین نرم‌افزار آموزشی شوراهای صنفی دانشجویان علوم پزشکی کشور، توسط روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت تولید شد و به زودی به کلیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ارسال می‌شود.

بر اساس این گزارش در این نرم‌افزار آموزشی که شامل ۱۵ ساعت فیلم‌آموزشی، ۶ عنوان جزوه آموزشی، آیین‌نامه و دستورالعمل‌های فعالیت شوراهای صنفی دانشجویان است، سازمان و تشکیلات دانشگاه‌های علوم پزشکی شرح داده شده است.

آشنایی با تعاملات بین بخشی فرهنگ و دانشجو، شیوه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی شایع دوران دانشجویی و ارائه الگوی منطقی پیگیری منطقی مطالبات دانشجویی از دیگر مباحث آموزشی مطرح شده در این نرم‌افزار است.

در کارگاه‌های آموزشی درون نرم‌افزار ضمن تأکید بر نقش دانشجویان در پیشبرد مسائل دانشگاه‌ها و مدیریت خوابگاهی، برخی از رشته‌های ورزش‌های همگانی خوابگاهی نیز تشریح شده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، دانشجویان علاقمند جهت تهیه این نرم‌افزار می‌توانند با روابط عمومی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت با شماره‌های ۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۸۱۴۵۵۴۳۸ تماس حاصل فرمایند.