دانشگاه آزاد سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد از راه اندازی شعبه این دانشگاه در سلیمانیه عراق خبر داد و گفت: درحال مذاکره با مسئولان آموزش عالی کشور عراق برای راه اندازی شعبه دانشگاه در این کشور هستیم.

دانشگاه آزاد سلیمانیه

به گزارش پی اچ دی آزمون ،حسین ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: موضوع راه اندازی شعب جدید بین المللی این دانشگاه درحال بررسی است و امیداریم که بتوانیم در کشورهای اسلامی این شعب را راه اندازی کنیم.

مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: اکنون با حضور در شهر سلیمانیه عراق درحال مذاکره با دانشگاه های سلیمانه و اربیل این کشور هستیم تا علاوه بر ایجاد بستر انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بتوانیم وضعیت آموزش عالی این کشور را برای راه اندازی شعب بین الملل ارزیابی کنیم.

راه اندازی دفاتر علمی دانشگاه آزاد در دیگر کشورها

ابراهیمی از راه اندازی دفاتر بین المللی علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: از برنامه های اصلی این دانشگاه راه اندازی این دفاتر در کشورهای اروپایی است.

وی تاکید کرد: موضوع راه اندازی دفاتر علمی در دیگر کشورها توسط شورای راهبردی این دانشگاه به تصویب رسیده و به زودی اجرایی خواهد شد.

مدیرکل امور بین الملل دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: این دفاتر با هدف برگزاری دوره های مشترک، راه اندازی شرکت های دانش بنیان بین المللی، توسعه زبان و ادبیات فارسی و توسعه تاریخ تمدن ایرانی – اسلامی راه اندازی خواهند شد.