1450014017383_kugui.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دبیر هیات حمایت از کرسی های نظریه پردازی گفت: متاسفانه طرح همکاری حوزه و دانشگاه در راستای تمدن نوین اسلامی تدوین نشده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین عبد الحسین خسرو پناه با بیان این مطلب گفت: وحدت در حوزه و دانشگاه یعنی همکاری بین حوزه و دانشگاه که این همکاری به برکت انقلاب اسلامی به صورت خود جوش ایجاد شده است.

رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران با بیان اینکه بین این دو نهاد همکاری هایی صورت گرفته، افزود: در حال حاضر عده ای از حوزه در دانشگاه و عده ای از دانشگاهیان با حوزه های علمیه در ارتباطند اما این همکاری فقط در راستای رفع نیازهای خودشان است و متاسفانه هنوز در راستای هدف مهمتری چون تمدن نوین اسلامی چیزی تعریف نشده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی ، وی در پایان گفت: متاسفانه در راستای تمدن نوین اسلامی هیچگونه همکاری انجام نشده است و شورای عالی انقلاب فرهنگی در این زمینه وظیفه دارد که نقشه راه تمدن نوین اسلامی را در جهت وحدت حوزه و دانشگاه را تدوین کند.