ربیع فلاح سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – ساری – استاندار مازندران با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه راهبردی و عملیاتی است، از آن به عنوان دانشگاه تحول‌آفرین یاد کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر یکشنبه در اولین جلسه هیئت‌امنای استانی دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان تحول‌آفرین است و پایه و اساس تغییرات بنیادی و اساسی در آموزش‌وپرورش را باید در دانشگاه فرهنگیان دنبال کرد.

فلاح با ابراز خرسندی از برگزاری اولین جلسه هیئت‌امنای استانی دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه فرهنگیان سهم مهمی در ارتقاء حرفه‌ای و مهارتی معلمان داشته و ضرورت دارد از همه ظرفیت‌ها برای تقویت و توسعه دانشگاه فرهنگیان استفاده شود.

وی تأکید کرد: دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه راهبردی و عملیاتی است و ضرورت دارد در برنامه‌های آن به سند تحول آموزش‌وپرورش نیز توجه شود.

استاندار مازندران تقویت روحیه پژوهش و تحقیق در دانشجومعلمان این دانشگاه را بسیار ضروری خواند و گفت: بهره‌گیری از فناوری‌های نوین آموزشی و تربیتی در برنامه‌های آموزشی دانشگاه فرهنگیان در اولویت قرار گیرد.

در این جلسه مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران، رؤسای پردیس برادران و خواهران دانشگاه فرهنگیان و تعدادی از اعضای هیئت‌امنا به بیان گزارش و دیدگاه‌های خود پرداختند.