erfan khoshkhoo (23 of 39).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مراسم جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۱۳ بهمن ماه با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، سیدعباس هاشمی مسئول برگزاری مراسم جشن ازدواج دانشجویی گفت: برای شرکت در این مراسم ۱۷۳ زوج ثبت نام کرده اند که بعد از حضور در مراسم به سفر مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

مسئول برگزاری مراسم جشن ازدواج دانشجویی بیان داشت: در این مراسم خانواده های مزدوجین نیز حضور دارند و پیش بینی می شود حدود ۷۵۰ نفر در این مراسم شرکت کنند.

هاشمی تصریح کرد: در این مراسم اساتید متخصص حوزه مشاوره و خانواده حضور دارند که برای زوج های دانشجو سخنرانی می کنند و به زوج های حاضر در این مراسم از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هدایایی اهدا خواهد شد.

مسئول برگزاری مراسم جشن ازدواج دانشجویی با بیان اینکه هزینه سفر مشهد برای زوج های حاضر در این مراسم رایگان است، گفت: بعد از اتمام مراسم در دانشگاه زوج ها به سفر مشهد مقدس اعزام می‌شوند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، هاشمی خاطرنشان کرد: زوج های اعزام شده به این سفر برنامه زیارت گروهی بارگاه امام رضا (ع) را خواهند داشت.