محمد رضا جعفری سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – خرم آباد – رئیس دانشگاه پیام نور لرستان از ایجاد شورای تبادل نظر دانشگاه و دانشجو در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان محمدرضا جعفری با اشاره به راه اندازی شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه در این دانشگاه اظهار داشت: هدف از راه اندازی این شورا تبادل نظر و اطلاع از نظرات مشورتی دانشجویان در مورد مسائل و مشکلات دانشگاه است.

وی تشکیل این شورا  را در راستای انتقال بی واسطه نظرات مدیریت دانشگاه به دانشجویان و بالعکس دانست و تصریح کرد: شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه می تواند کمک فراوانی در راستای بالابردن سطح کیفی و کمی خدمات به دانشجویان و رفع مشکلات آنها داشته باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان در خصوص اعضای این شورا گفت: نماینده گان گروه های آموزشی علوم پایه، فنی و مهندسی، علوم انسانی، کانون ها علمی و فرهنگی، مسئولین نشریات، انجمن ها، بسیج دانشجویی و… نماینده قشر دانشجویی و عضو شورای تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه هستند.

جعفری یادآور شد: جلسات این شورا به صورت منظم و در هرترم درسی دو بار برگزار خواهد شد که بنابر مقتضیات می توان این جلسات را افزایش داد.