آیت الله صافی گلپایگانی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – یکی از مراجع تقلید به طلاب علوم دینی توصیه کرد که در فعالیت‌های تبلیغی، ذکر نام امام زمان(عج) را فراموش نکنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، نشست ضرورت توسعه مباحث مهدویت در حوزه و پاسخگویی به شبهات، چهارشنبه شب با حضور آیت‌الله العظمی لطف‌الله صافی گلپایگانی و استادان حوزه علمیه قم برگزار شد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی در بخش‌هایی از این نشست به ذکر نکات اخلاقی به استادان و طلاب حوزه‌های علمیه پرداخت و تاکید کرد که هیچ گاه، ذکر نام امام زمان(عج) در محافل، منبرها و خطبه‌ها فراموش نشود.

این مرجع تقلید افزود: باید همواره برای تعجیل در ظهور امام زمان(عج) دعا کنیم و با ترویج و تبیین معارف اهل بیت، رضایت خداوند متعال و امام زمان(عج) را جلب کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ترویج شبهات پیرامون مهدویت، بر لزوم اهتمام جدید استادان و طلاب حوزه‌های علمیه در پاسخگویی به این شبهات تاکید کرد.

آیت‌الله صافی گلپایگانی تصریح کرد که حوزه‌های علمیه، سرمایه گذاری بیشتر برای اجرای برنامه‌های مهدوی و پاسخگویی به حرف‌های جدید در این عرصه را خواستار شد.