دانشگاه آزاد سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاداسلامی از آغاز ثبت نام رشته های بدون آزمون نیمسال دوم ۹۵-۹۴ دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد.

ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۵

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر بهروز دانشیان با اعلام این خبر افزود: متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می توانند از امروز چهارشنبه ۱۶دی ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی­­ www.azmoon.org نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزو: داوطلبان می توانند ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته محل اقدام کنند.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد ادامه داد: داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز کرده اند باید با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود پس از ۴۸ ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال دوم ۹۵-۹۴ است.

دانشیان با تاکید بر اینکه هیچ تفاوتی میان مدرک فارغ التحصیلان رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی وجود ندارد گفت: واژه با آزمون و بدون آزمون در مدرک آنان درج نمی شود.

وی گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است و تنها در مورد تعداد معدودی از رشته محل های مقطع کارشناسی غیر پزشکی و رشته های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت با آزمون صورت می پذیرد.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد : داوطلبان باید قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، چراکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام کنند.