d7cdb9ed-380d-4cdb-b2d7-984c5e4200a4.png

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی گفت: تقویت بدنه ایسپا از اولویت‎های ماست.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمد آقاسی در جمع معاونین و مدیران جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به طبیعت بکر این استان و مهمان‎نوازی مردم این دیار، افزود: مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در سال‎های اخیر زحمات بسیاری کشیده و خوشبختانه نتایج طرح‎های آن مورد استفاده حاکمیت، نخبگان، اندیشمندان، رسانه‎ها و مردم قرار گرفته است.

وی بیان کرد: مرکز افکارسنجی شعبه لرستان یکی از مراکز فعال و برتر ماست که قابلیت تبدیل شدن به الگو برای سایر شعب را دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه اتکای به ایسپا در دولت وجود دارد، ادامه داد: مراکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی در اجرای طرح‎های سنجش سرمایه اجتماعی مردم ایران، نگرش مردم به آسیب‎های اجتماعی و موج سوم ارزش‎ها و نگرش‎های ایرانیان بسیار موفق عمل کرده‎اند.

آقاسی اظهار کرد: در اجرای طرح موج سوم ارزش‎ها و نگرش‎های ایرانیان، شعبه لرستان جزء شعب موفق بوده که البته برای رسیدن به موفقیت‎های بالاتر این شعبه باید تلاش بیشتری کند.

رئیس مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی اضافه کرد: توانمندسازی و تقویت بدنه مراکز افکارسنجی از اولویت‎های ماست تا طرح‎ها را با دقت بیشتر به اجرا برسانیم.