آموزشکده های فنی وحرفه ای سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – اصفهان – رئیس منطقه ۷ دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: دانشکده فنی‌و‌حرفه‌ای دخترانه اصفهان با اعتبار ۳۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، سیدحسین مدنی صبح چهارشنبه در مراسم افتتاحیه و جشن بهره‌برداری از ساختمان جدید آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران اصفهان با اشاره به اینکه طی سال‌های اخیر تمایل دختران برای ورود به دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای افزایش یافته است، اظهار داشت: این در حالی است که در برخی استان‌ها زیرساخت‌های این امر به خوبی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه میزان اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای پس از فارغ‌التحصیلی حدود ۱۰۰ درصد است، افزود: این در حالی است که برخی از این دانشجویان در حین تحصیل به کار نیز اشتغال دارند.

رئیس منطقه ۷ دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور اصفهان در ادامه با اشاره به اینکه تا قبل از افتتاح ساختمان جدید آموزشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه اصفهان این استان تنها استان فاقد دانشگاه فنی و حرفه‌ای دخترانه بود، ابراز داشت: راه‌اندازی این ساختمان می‌تواند تاثیر بسزایی در توسعه آموزش‌های کاربردی در فضای دانشگاه‌های استان اصفهان داشته باشد.

وی، مساحت دانشکده جدید دخترانه استان اصفهان را هفت هزار و ۲۰۰ متر مربع اعلام کرد و ابراز داشت: خوابگاه این دانشکده نیز در فضای سه هزار و ۵۰۰ متر مربعی تعبیه شده است.

مدنی با اشاره به اینکه تاکنون ۳۱ میلیارد تومان برای بهره برداری از دانشکده فنی و حرفه‌ای دخترانه اصفهان هزینه شده است، ادامه داد: برای بهره‌برداری از خوابگاه این دانشکده نیز به یک میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است.

وی ادامه داد: زمان بهره‌برداری کامل از دانشکده فنی و حرفه‌ای استان اصفهان پایان سال آینده خواهد بود.