تجلیل از شهدای هویزه سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از خانواده شهدای هویزه تجلیل شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، در مراسمی که با  حضور حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و دکتر ضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم به مناسبت ۱۶ دیماه سالگرد حماسه کربلای هویزه در دانشگاه تهران  برگزار شد از خانواده شهدای هویزه تجلیل شد.

حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی فرد در این مراسم گفت : دستاوردهای انقلاب اسلامی در تمامی زمینه ها از جمله در زمینه علمی از برکات شهدای دفاع مقدس است.

وی افزود: اقتدار ملی ما در دنیا و اینکه جمهوری اسلامی ایران علیرغم قرار گرفتن در یک منطقه ناامن در آرامش و امنیت کامل است نتیجه فداکاریهای رزمندگان دفاع مقدس از جمله دانشجویان شهید حماسه هویزه است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همانگونه که همه شهدا نماد ایثار و فداکاری هستند شهید حسین علم الهدی و همرزمان ایشان نیز نماد مظلومیت  هستند زیرا با کمترین امکانات در مقابل دشمن ایستادگی کردند و حتی تانک های دشمن از روی پیکر پاک آنها نیز عبور کرد.

بر اساس این گزارش، نوحه خوانی توسط حاج محمدصادق آهنگران، اجرای نمایش با موضوع  دفاع مقدس، خاطره گویی توسط یکی از همرزمان شهید علم الهدی و تجلیل از خانواده های شهدای کربلای هویزه از دیگر برنامه های این مراسم بود.