انتخابات شورای صنفی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه های علوم پزشکی موظف هستند در چهارچوب قانون، سلامت برنامه هایی را که با مجوز در ایام انتخابات برگزار می شود تامین کنند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، بهرام‌علی قنبری هاشم آبادی قائم مقام اجرایی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز در نشست آیین گشایش بیست و چهارمین جشنواره دانشجوی نمونه درپاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره ابلاغ بخشنامه به دانشگاه های علوم پزشکی مبنی بر اصول فعالیت انتخاباتی گفت: ما به دانشگاه بخشنامه ای در این خصوص ارسال نکرده ایم ولی دانشگاه های علوم پزشکی موظف هستند در چهارچوب قانون دراین زمینه برنامه داشته و سلامت برنامه هایی را که در ایام انتخابات با مجوز برگزار می شود تامین کنند.

به گزارش مهر، هفته گذشته معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم در بخشنامه ای به روسای دانشگاه‌های سراسرکشور اصول فعالیت در زمان انتخابات را ارسال کرد که به موجب آن مبنای عمل در انتخابات، قوانین و ضوابط محسوب شده است.

همچنین دراین بخشنامه توصیه شده است: دانشگاه‌ها در زمینه انتخابات، نقش شایسته ای ایفا کنند و مشارکت هرچه گسترده تری در فرایند انتخابات داشته باشند.