کراپ‌شده - کتاب سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – کرج – مدیر انتشارت جهاد دانشگاهی استان البرز از انتشار ۱۵ عنوان کتاب از سوی این مرکز در سال جاری خبر داد.

حشمت‌الله جلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۵ عنوان کتاب از سوی انتشارات جهاددانشگاهی استان البرز وارد بازار نشر شده است.

وی در ادامه به برخی عناوین کتاب های منتشر شده اشاره کرد و گفت: کتاب‌های اقتصاد فضا، تئوری اعتیاد، محیط و جرم، مجلس قانون‌گذاری و توسعه سیاسی ایران، ریزگردها و میکروارگانیسم‌ها، تجزیه کیفی به روش نیمه میکرو، اصول مدیریت و سرپرستی، توسعه ترکیبی و کاربری‌های شهری، و الکترومغناطیس مهندسی از جمله عناوین کتاب‌های چاپ شده توسط انتشارات جهاد دانشگاهی البرز در ۹ ماه اخیر است.

جلیلی دارا بودن امتیاز نشر کتاب‌های دانشگاهی و مرکز پخش کتاب در کشور، انجام هر ساله فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی در زمینه کتاب و کتابخوانی، برخورداری از سابقه سه دهه در چاپ و انتشار کتاب‌های دانشگاهی(با سابقه انتشارات جهاد دانشگاهی خوارزمی) را از جمله امتیازات جهاددانشگاهی استان البرز عنوان کرد.

وی در پایان برخورداری از رویکرد علمی و فرهنگی در انتشار کتاب‌های استادان و محققان، محاسبه هزینه‌های چاپ بر اساس قیمت تمام شده و تلاش جدی در کاهش هزینه‌های چاپ و برخورداری از فرآیند سریع چاپ و انتشار کتاب‌های پیشنهادی، را دیگر امتیازات مرکز انتشارات جهاد دانشگاهی واحد استان البرز برای چاپ کتاب اعلام کرد.