تجمع طلاب حوزه های علمیه مشهد در اعتراض به حکم اعدام شیخ نمر سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قم – طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم در محکومیت شهادت آیت الله نمر باقر النمر توسط آل سعود در مسجد اعظم تجمع کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، در تجمع طلاب و روحانیون قم که قبل از ظهر یکشنبه در مسجد اعظم قم برگزار شد، آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید، آیت الله یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری، آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه، آیت الله مقتدایی رئیس شورای عالی حوزه‌های علمیه و عضو مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومع(س) و برخی دیگر از مسئولان حضور داشتند.

«مرگ بر آل سعود»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «شیخ شهید حجاز شهادتت مبارک» و «هیهات منا الذله» از شعارهایی بود که توسط تجمع کنندگان بیش ار همه شنیده می‌شد.

آیت الله سید احمد خاتمی در این مراسم طی سخنانی این اقدام رژیم آل سعود را محکوم کرد و گفت: دنیا بداند یک مشت جوان خام که مورد حمایت صهیونیست‌ها هستند، مدیریت عربستان را به عهده گرفته‌اند.

 وی افزود: دستور حوزه علمیه به آل سعود این است که به سرعت جنازه آیت‌الله نمر را به بستگان این شهید تحویل دهند و دست از جنایات وحشیانه بردارند.

گفتنی است در پی شهادت آیت‌الله نمر، دروس حوزه‌های علمیه امروز تعطیل شد و مراجع عظام تقلید با صدور پیام‌های جداگانه‌ای اعدام  این روحانی مبارز توسط رژیم آل سعود را محکوم کردند.