1436854484024_download (3).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اساتید و دانشجویان متعهد، مرزداران عقیدتی و سیاسی و اعمال کنندگان قدرت نرم هستند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، «رنجبران» در مراسم تکریم و معارفه رییس دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با اعلام گفتمان مقاومت تلاش دارد که برای آزادسازی قدس شریف و آزادی مستضعفان از یوغ ستمگران، گفتمان مقاومت را احیاء کند.

وی با بیان اینکه بحمدالله دستاوردهای خوبی داشته‌ایم و قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران بی‌بدیل است و تأثیر فرامرزی داشته است، تصریح کرد: این قدرت نرم از قرآن و اهل‌بیت است و ابهت فرزندانی مانند سردار سلیمانی که پوتین در کمال تشریفات از وی استقبال می‌کند ناشی از این بعد قدرت در ایران اسلامی است که در این ماجراها ما نه‌تنها سرباز پیاده‌ی قدرت‌ها نیستیم بلکه آن‌ها ناوگان هوایی ما هستند.

معاون آموزش و پژوهش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به شهادت شیخ نمر گفت: این قدرت نرم آن‌چنان فرامنطقه‌ای عمل می‌کند که دشمن قافیه را باخته و دیوانگی پیشه کرده است.

رنجبران از دانشگاه‌ها با عنوان پایگاه و جایگاه قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و ادامه داد: اساتید و دانشجویان متعهد مرزداران عقیدتی و سیاسی و اعمال کنندگان قدرت نرم هستند و این قدرت نرم نشان از جایگاه دانشگاه دارد.

وی تصریح کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مدار آموزش عالی در کنار اساتید و دانشجویان است و دانشگاه در جنگ‌های علمی و هماوردهای نظامی نقش‌آفرینی می‌کند و به‌عنوان مهد پرورش مدیران آینده برای نظام فوق‌العاده اهمیت دارد.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اهمیت وجود حوزه‌های علمیه در کنار دانشگاه‌ها و تأثیرپذیری این دو از یکدیگر در مسیر تفکر مقاومت به آیه‌ی ۱۱۲ سوره‌ی هود اشاره کرد و گفت: همه‌ انبیاء و همراهانشان به مقاومت و صبر دعوت‌شده‌اند و داستان مقاومت داستان انبیا است.

رنجبران ادامه داد: استکبار به این نتیجه رسیده که هر که در جبهه‌ی مقاومت است باید از بین برود و موضوع شیعه و سنی نیست و صهیونیزم با اسلام و هر کس که در جبه‌ی مقاومت باشد مخالف است و دفاع ما به خاطر اسلام است.

وی با اشاره به جبهه‌ی سازش در مقابل جبهه‌ی مقاومت و نمایندگی این تفکر به‌وسیله‌ی ترکیه، گفت: درباره‌ی حکومت عربستان سال‌های جدی قرار گرفته و مدل این حکومت قابل‌عرضه نیست و هم‌اکنون ۳۰ هزار زندانی سیاسی در عربستان وجود دارد که ۹۰ درصدشان سنی هستند و شهید کردن نمر نیز برای راه‌انداختن جنگ‌های مذهبی در جهان اسلام است.

معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: صدای نمر صدای مظلومیت مردم عربستان است، مردمانی که از حق زندگی محروم هستند.

وی وضعیت کنونی دانشگاه‌ها را در عرصه‌ی علم و فعالیت‌های مذهبی را تبلور قدرت نرم ایران اسلامی عنوان کرد و گفت: در دانشگاه‌های ایلام و مخصوصاً دانشگاه ایلام در سال‌های گذشته با تعامل مسئولان محترم نهاد با مدیریت ارزشمند دانشگاه گام‌های بلندی برداشته‌شده که امیدواریم در دوره‌ی جدید شاهد ادامه‌ی این فعالیت‌ها باشیم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا، در این مراسم از زحمات ۱۲ ساله‌ی حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر «شمس‌الله سراج» قدردانی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر «غیاثی» به‌عنوان سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ایلام و دفاتر نهاد در دانشگاه‌های استان منصوب شد.