شیخ نمرسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ گفت: شهادت رهبر شیعیان عربستان تبعات سنگین و عواقب پشیمان کننده برای آل سعود دارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، سید جواد ساداتی نژاد در پیامی گفت: پیوند دیرینه خاندان آل سعود با مفتی های وهابی، تکفیری و بغض و کینه همیشگی آنان نسبت به پیروان خاندان عصمت و طهارت موجب شده است تا نوع برخورد و مواجهه رژیم آل سعود با شیعیان کینه توزانه و خلاف تمام موازین حقوقی، اخلاقی و شرعی و انسانی باشد.

رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ با اشاره به اخبار منتشر شده در خصوص شهادت آیت الله نمر باقر النمر به دست رژیم سفاک آل سعود؛ این اقدام را اشتباهی استراتژیک و مرگبار برای آل سعود ارزیابی کرد و با یادآوری وضعیت بغرنج و ناگوار عربستان سعودی و فرو رفتن این کشور در مخصمه ها و بحران های خود ساخته در یمن و دیگر نقاط منطقه تاکید کرد: خاندان آل سعود با این اقدام وحشیانه، قدمی دیگر به سوی اسقاط و فروپاشی نظام خودکامه و مرتجع سعودی برداشته است.

ساداتی نژاد بیان کرد: بی شک خون به ناحق ریخته شهید مظلوم آیت الله نمر، باعث فوران خشم انقلابی ملت های منطقه و اضمحلال و نابودی رژیم تروریست پرور آل سعود خواهد شد.  

رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ با یادآوری نقش مخرب و ویرانگر رژیم آل سعود در  خاورمیانه و شمال آفریقا و جنایات مستمر و مکرر این خاندان در قبال ملت های مظلوم سوریه، عراق و یمن و نیز پرورش تروریست های مزدور و اجاره ای برای به خاک و خون کشیدن عموم مردم بیگناه و مظلوم منطقه، تاکید کرد که خون های پاک و به ناحق ریخته شده آیت الله نمر و دیگر مسلمانان منطقه به دست آل سعود و مزدوران آنها در سراسر منطقه عاقبت دامن پلید و آلوده آنان را خواهد گرفت.

ساداتی نژاد تصریح کرد: بدون شک رژیم آل سعود از تبعات و عواقب سنگین به شهادت رساندن رهبر شیعیان مظلوم عربستان در امان نخواهد ماند و این جنایت که باعث عزادار شدن امت اسلامی و جریحه دار شدن قلب عموم ملت های منطقه و وجدان های بیدار در تمامی جهان شده است، مطمئنا از جانب ملت های آزادی خواه و حق طلب بی پاسخ نخواهد ماند و بدون شک خاندان آل سعود تقاص جنایات و خیانت های خود در قبال مسلمانان و به شهادت رساندن آیت الله نمر را خواهد دید.