شیخ نمر سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پی شهادت شیخ نمر، رهبر شیعیان عربستان در پیامی از مردم برای تجمع مقابل سفارت عربستان دعوت کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در پی شهادت شیخ نمر، رهبر شیعیان عربستان، پیامی را صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

«در کمال تأسف باخبر شدیم رهبر شیعیان عربستان آیت الله شیخ باقر النمر به دست حکام سفاک آل سعود به شهادت رسید. وی که با مدیریت منطقی و الهی خود توانسته بود خون تازه ای در رگ‌های شیعیان عربستان جاری کند خار چشم آل سعود بود که اکنون در جوار رحمت حق آرمیده است.

رژیم خونخوار سعودی که اکنون رو به اضمحلال قرار گرفته است و برای ادامه ی حیات خود دست به هرکاری از جمله حمله به یمن، کودک کشی، سرکوب و اعدام مخالفین و … می زند باید بداند که کاسه ی صبر آزادگان جهان لبریز گشته است و اراده ها برای نابودی آل سعود محکم تر گشته است.

اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور ضمن عرض تسلیت این واقعه هولناک به ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای و سایر مراجع معظم تقلید و شیعیان و آزادگان جهان، عموم مردم انقلابی کشورمان را به برپایی تجمع برابر سفارت عربستان دعوت می کند.

زمان قطعی تجمع متعاقبا اعلام خواهد شد«.