عتبات سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – پذیرفته شدگان عتبات دانشگاهیان به دو صورت اصلی و ذخیره درسامانه ثبت نام عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده بوده و به صورت پیامکی به پدیرفته شدگان طلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، ستاد عمره و عتبات دانشگاهی اعلام کرد: با توجه به ثبت نام چند برابر ظرفیت در کاروان‌های مختلف، پذیرفته شدگان به دو صورت اصلی و ذخیره اعلام خواهند شد که درسامانه ثبت نام عتبات دانشگاهیان قابل مشاهده بوده و همچنین به پذیرفته شدگان به صورت پیامکی اطلاع رسانی خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ پذیرفته شدگان می بایست هرچه سریعتر مدارک خواسته شده را آماده کرده و به شوراهای استانی و دانشگاه های خود تحویل دهند که مفصلا پس از قرعه کشی اعلام خواهد شد.

آن دسته از متقاضیانی که نامشان در فهرست پذیرفته شدگان نیست می توانند با پیگیری مسابقات و برنامه های مختلف ستاد در کانال تلگرامی لبیک و همچنین شرکت در مسابقاتی که جوایز ویژه ای همچون سهمیه عتبات دانشگاهیان در کاروان های خاص دارد؛ ارتباط خود را با ستاد حفظ کنند.

گفتنی است در این دوره از عتبات تعداد ۱۱۵۰۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در قالب ۲۸۷ کاروان عازم عتبات دانشگاهیان خواهند شد.