سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: قرعه کشی ثبت نام کنندگان امروز شنبه ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود.

ثبت نام عتبات دانشگاهیان

 

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد زارع معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام چهاردهمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز اول دی ماه آغاز شد و تا ۱۱ دی ماه در سایت لبیک ادامه داشت.
وی آخرین آمارثبت نام کنندگان را تا روز چهارشنبه حدود ۴۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود:در مدت ۹ روز حدود ۴۰ هزار نفر از دانشگاهیان اعم از پسران دانشجوی مجرد،دختران دانشجوی مجرد،دانشجویان متاهل،کارمندان دانشگاه ها و اساتید جهت تشرف به عتبات عالیات ثبت نام نموده اند.

قرعه کشی عتبات دانشگاهیان

 

زارع در خصوص زمان قرعه کشی و اعلام نتایج آن هم گفت: قرعه کشی از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات امروز دوازدهم دی ماه انجام می شود و نتایج آن از روز ۱۳ دی در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir اعلام خواهد شد و زائران اصلی و ذخیره بعد از اعلام قرعه کشی یک هفته فرصت دارند تا نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام نمایند.
وی در خصوص هزینه اعزام دانشجویان به عتبات عالیات گفت: هزینه این سفر به صورت زمینی حدود ۹۷۰ هزار تومان و به صورت هوایی حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود که هزینه نهایی بعد از اعلام سازمان حج و زیارت و صادرشدن فیش نهایی از سوی آژانس های زیارتی مشخص خواهد شد.
معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: کسانی که در قرعه کشی انتخاب خواهند شد به دقت دفترچه راهنما را مطالعه نمایند و در زمان بندی های اعلام شده نسبت به تحویل مدارک خود اقدام کنند.