25904.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان با اشاره به ثبت نام ۴۰هزار نفر از دانشگاهیان برای تشرف به عتبات عالیات تا روز چهارشنبه گفت: قرعه کشی ثبت نام کنندگان امروز شنبه ۱۲ دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، محمد زارع با اعلام این مطلب گفت: ثبت نام چهاردهمین دوره عتبات دانشگاهیان از روز اول دی ماه آغاز شد و تا ۱۱ دی ماه در سایت لبیک ادامه داشت.

وی آخرین آمارثبت نام کنندگان را تا روز چهارشنبه حدود ۴۰ هزار نفر عنوان کرد و افزود:در مدت ۹ روز حدود ۴۰ هزار نفر از دانشگاهیان اعم از پسران دانشجوی مجرد،دختران دانشجوی مجرد،دانشجویان متاهل،کارمندان دانشگاه ها و اساتید جهت تشرف به عتبات عالیات ثبت نام نموده اند.

زارع در خصوص زمان قرعه کشی و اعلام نتایج آن هم گفت:قرعه کشی از دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات امروز دوازدهم دی ماه انجام می شود و نتایج آن از روز ۱۳ دی در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir اعلام خواهد شد و زائران اصلی و ذخیره بعد از اعلام قرعه کشی یک هفته فرصت دارند تا نسبت به نهایی کردن ثبت نام خود اقدام نمایند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،وی در خصوص هزینه اعزام دانشجویان به عتبات عالیات گفت: هزینه این سفر به صورت زمینی حدود ۹۷۰ هزار تومان و به صورت هوایی حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود که هزینه نهایی بعد از اعلام سازمان حج و زیارت و صادرشدن فیش نهایی از سوی آژانس های زیارتی مشخص خواهد شد.

معاون اجرایی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:کسانی که در قرعه کشی انتخاب خواهند شد به دقت دفترچه راهنما را مطالعه نمایند و در زمان بندی های اعلام شده نسبت به تحویل مدارک خود اقدام کنند.