قزوین سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قزوین- حجت‌الاسلام محمد عابدینی به عنوان رئیس و علی شفیعی شاد به عنوان قائم مقام و دبیر ستاد نماز جمعه قزوین معرفی شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر پنجشنبه در جلسه معرفی رئیس و دبیر ستاد نماز قزوین، با بیان این که انسان همواره باید دغدغه اقامه نماز داشته باشد، اظهار کرد: هر انسانی می‌تواند نماز بخواند، اما نمی‌تواند اقامه کننده نماز باشد.

وی تولید و رفع مشکلات اقتصادی مردم را لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: کسانی که در عرصه تولید و اقتصاد وارد می‌شوند و مشکلات اقتصادی مردم را برطرف می‌کنند، کار بسیار ارزشمندی انجام می‌دهند و درواقع اقامه کنندگان نماز هستند.

امام‌جمعه قزوین با بیان این‌که قرآن همواره انسان را به انجام کارهای خوب تشویق می‌کند، افزود: قرآن تشویق‌هایی را برای انسان در نظر می‌گیرد که او را به شوق می‌آورد و این مهم سبب می‌شود انسان کارهای خود را به خوبی انجام دهد.

در پایان این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام ارباب رئیس سابق ستاد نماز جمعه قزوین تقدیر و حجت‌الاسلام محمد عابدینی به عنوان رئیس جدید ستاد اقامه نماز جمعه قزوین معرفی شد.