1411286591851_97-14.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در توزیع توسعه کشور نقش بسیار موثری دارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه کرمانشاه، نوذر قنبری در سومین جشن دانش‌آموختگی ۴۵۰ دانش‌آموخته شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: نقش موثر دانشگاه آزاد اسلامی در توزیع توسعه در کشور و استان کرمانشاه بسیار موثر و قابل توجه است، چنانچه پس از انقلاب اسلامی یکی از بزرگترین حرکت‌ها و نهادهایی که توانسته در توزیع سطح کیفیت علم و تاثیر آن در جامعه موثر باشد، دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی امروزه در قالب بیش از ۴۰۰ واحد و مرکز در کشور شرایط ادامه تحصیل را برای فرزندان ایران اسلامی فراهم کرده ‌است.

قنبری با اشاره به فعالیت واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در استان کرمانشاه گفت: در این استان ۹ واحد و مرکز دانشگاهی با جمعیت بیش از ۳۰ هزار نفر دانشجو در حال فعالیت هستند که هر یک در زمینه‌های علمی، فرهنگی، آموزشی و اجتماعی شرایط خوبی را برای نقش آفرینی ایجاد کرده‌اند که قابل چشم‌پوشی نیست.

وی تاکید کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه ۳۲ رشته دکترای تخصصی و بیش از ۸۰ رشته کارشناسی ارشد فعال است که تمامی اینها مبانی لازم را برای رشد سطح عمومی، تخصصی و اجتماعی استان دارا هستند.

وی در ادامه اظهارکرد: برگزاری جشن دانش آموختگی ۴۵۰ دانش آموخته ستاد شاهد و ایثارگر اقدامی است که در کشور بی‌نظیر بوده و تاکنون در هیچ دانشگاهی اتفاق نیفتاده است.

قنبری با بیان اینکه اگر امروزه امنیتی داریم مدیون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران هستیم، افزود: دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه دارای بیشترین تعداد دانشجویان شاهد و ایثارگر در کشور است و این نکته مثبتی برای ما و نیز مایه مباهات است. امیدواریم دانشجویان شاهد و ایثارگر سفیران خوبی برای دانشگاه آزاد اسلامی باشند و به نحو مطلوب عمل کنند و در همه حال در کنار هم با وحدت، همدلی و هم زبانی تعالی و پیشرفت کشور را به پیش ببریم.