1447595118794_00.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ‌کتابخانه مرکزی و خوابگاه دانشجویی دانشگاه لرستان با حضور معاون وزیر علوم افتتاح شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان، بهرامی مدیر پروژه‌های عمرانی دانشگاه لرستان در حاشیه مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های این دانشگاه بیان کرد: کلینیک دامپزشکی با زیربنای ۶۵۰ متر مربع و اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان و پروژه آمفی تئاتر مرکزی با زیربنای ۲۰۵۰ متر مربع و اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از جمله پروژه‌های عمرانی در دست احداث دانشگاه لرستان است.

وی ادامه داد: کلینیک دامپزشکی دارای ۷۵ درصد و آمفی تئاتر مرکزی دارای ۱۸ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث هستند.

بهرامی با بیان اینکه خوابگاه دخترانه حضرت رقیه با ۳۱۵۰ متر زیربنا و با ظرفیت ۳۵۰ نفر و اعتبار ۳ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان و کتابخانه مرکزی با ۱۲۰۰ متر مربع زیر بنا و در چهار طبقه با اعتبار چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد: اعتبار این پروژه‌ها از محل منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تأمین شده است.

مدیر پروژه‌های عمرانی دانشگاه لرستان با انتقاد از اینکه از ابتدای سال ۹۴ تاکنون تنها ۱۰ درصد اعتبارات عمرانی این دانشگاه تخصیص یافته است، بیان کرد: پروژه ساختمان سازمان مرکزی دانشگاه لرستان در ۵ طبقه و با زیربنای ۵۶۰۰ متر مربع و با ۱۰ میلیارد تومان اعتبار احداث می‌شود.