خسرو عزیزی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – خرم آباد – رئیس دانشگاه لرستان از افتتاح کلینیک دامپزشکی این استان خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، خسرو عزیزی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران به میزان اعتبارات جاری و عمرانی دانشگاه لرستان اشاره کرد و گفت: اعتبارات عمرانی سال جاری دانشگاه لرستان شامل اعتبارات دو بخش محوطه سازی و تجهیز و تامین فضاحدود ۱۱ میلیارد تومان بوده است.

وی افزود: بودجه هزینه ای دانشگاه لرستان در سال جاری حدود ۵۸ میلیارد تومان بوده است.

رئیس دانشگاه لرستان حصارکشی اطراف دانشگاه لرستان را امری ضروری دانست و بیان داشت: محیط اطراف دانشگاه لرستان که نیاز به حصار کشی دارد هشت کیلومتر بوده که برای حصار کشی آن به سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

عزیزی افزود: وزارت علوم قول داده است اعتبار بخش محوطه سازی سال ۹۵ دانشگاه لرستان را افزایش داده تا از این طریق بتوانیم اطراف دانشگاه را حصارکشی کنیم.

وی به در دست ساخت بودن کلینیک دامپزشکی دانشگاه لرستان اشاره کرد و گفت: این ساختمان دارای زیربنای ۶۵۰ متر مربع بوده که برای ساخت آن ۵۵۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

رئیس دانشگاه لرستان با اشاره به اینکه ساختمان آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه لرستان نیز در حال ساخت است اضافه کرد: مساحت این ساختمان دو هزار و ۵۰ متر مربع بوده که یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ساخت آن پیش بینی شده است.

عزیزی پیشرفت فیزیکی کلینیک دامپزشکی دانشگاه لرستان را حدود ۷۵ درصد خواند و افزود: میزان پیشرفت سالن آمفی تئاتر مرکزی این دانشگاه نیز حدود ۱۸ درصد است.