دانشگاه لرستان سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – خرم آباد- کتابخانه مرکزی و خوابگاه دخترانه دانشگاه لرستان با اعتبار هفت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افتتاح شدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، عصر چهارشنبه و با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، معاون عمرانی استانداری لرستان و رئیس دانشگاه لرستان دو پروژه کتابخانه مرکزی و خوابگاه دخترانه حضرت رقیه (س) دانشگاه لرستان افتتاح شدند.

مدیر عمرانی دانشگاه لرستان به مشخصات فیزیکی خوابگاه دخترانه حضرت رقیه (س) اشاره کرد و گفت: این پروژه دارای زیربنایی حدود سه هزار و ۱۵۰ متر مربع است که ظرفیت پذیرش ۳۵۰ نفر را دارد.

ایمان بهرامی چگنی اعتبار خوابگاه حضرت رقیه (س) را حدود سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برشمرد و گفت: این خوابگاه در قالب چهار طبقه ساخته شده است.

وی افزود: کتابخانه مرکزی «دکتر حمید عیدی» دانشگاه لرستان نیز دارای زیربنای سه هزار و ۲۰۰ متر مربع بوده که در دو فاز ساخته شده است.

مدیر عمرانی دانشگاه لرستان بیان داشت: اعتبار هزینه شده برای ساخت کتابخانه مرکزی دانشگاه لرستان بالغ بر سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده است.

بهرامی چگنی افزود: کتابخانه مرکزی دانشگاه لرستان در پنج طبقه ساخته شده که در صورت استفاده از تمام کاربری آن به عنوان کتابخانه مرجع برای کل استان محسوب خواهد شد.