سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه علامه طباطبایی گفت: با وجود بحران مالی موجود تنها دانشگاهی هستیم که تا به حال کسری بودجه نداشته‌ و با مدیریت منابع مالی کسری بودجه نیز نخواهیم داشت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین سلیمی در نشستی با اعضای هیئت علمی دانشکده اقتصاد گفت: ۸۰ درصد برنامه‌های پیشنهادی این دانشگاه به وزارت علوم مورد توجه قرار گرفته و از سوی این وزارتخانه اجرا شده است.
وی با اشاره به پیشرفت های دانشگاه علامه در زمینه آموزش افزود: نسبت استاد به دانشجو در این دانشگاه یک به ۴٢ بود که اکنون این عدد به یک به ٣٠ رسیده است و این امر موجب شد تا در جمع دانشگاه‌های برتر قرار گیریم.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی بیان داشت: امیدواریم با اندک تلاش و پیگیری و نیز با ثابت نگه داشتن سطح پذیرش دانشجو، در آینده نزدیک به استاندارد کشوری و نسبت یک به ٢٨ دست یابیم.
سلیمی از رشد ٣٠ برابری جذب اعتبارات پژوهشی در این دانشگاه خبر داد و گفت: با وجود بحران مالی موجود تنها دانشگاهی هستیم که تا به حال کسری بودجه نداشته‌ و با مدیریت منابع مالی، کسری بودجه نخواهیم داشت.