9 دی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ، حماسه عاشورایی ۹ دی را واقعه ای به یاد ماندنی و جاودان و خروش انقلابی ملت ایران بر تمامی بدخواهان داخلی و خارجی کشور و انقلاب دانست.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، سید جواد ساداتی نژاد روز ۹ دی را جزو روزهای تاریخی و ماندگار انقلاب اسلامی دانست و با اشاره به جو و فضای حاکم بر کشور در آن ایام، وقایع غم بار سال ۸۸ را برای همگان عبرت آموز و دارای نکات قابل توجه معرفی کرد.

وی با یادآوری وقایع تلخ سال ۸۸ و عدم بصیرت عده ای از خواص و تلخ کردن کام مردم افزود: با اشاره به حضور چشمگیر و مثال زدنی عموم مردم در پای صندوق های رای، برنده انتخابات عموم مردم و همه کسانی بودند که به تکلیف شرعی و ملی خود عمل کرده و حماسه ای بی بدیل را با مشارکت ۸۵ درصدی خود شکل دادند.

رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ عنوان کرد: متاسفانه با بی بصیرتی خواص و اقدامات غیر قانونی عناصر فتنه کام عموم مردم تلخ شد و باعث به خطر افتادن کیان کشور، نظام و خدشه دار شدن دستاوردهای ملی و بین المللی انقلاب اسلامی و تضعیف جایگاه کشور و نیز شاد شدن دشمنان قسم خورده انقلاب و کشور شد.

ساداتی نژاد عدم تمکین عده ای به قانون در مرحله بعد از انتخابات و زیر پا گذاشتن سازو کارهای قانونی را موجب خسران و وارد آمدن زیان های پرشمار بر امنیت ملی، اقتصاد و دیگر حوزه های کشور دانست.

وی بیان کرد: وقایع تلخ بعد از انتخابات و نا امنی های ناشی از دعوت سران فتنه به اردوکشی خیابانی، فراخوان های مستمر و غیر قانونی و دعوت از طرفدارانشان برای حضور در خیابان های تهران فضا و غبار به وجود آمده آن برهه غمناک تاریخی بهترین شرایط و بستری برای عقده گشایی ضد انقلاب، دشمنان منفعل شده ایران اسلامی برای سوء استفاده از آن وضعیت برای قتل مردم بیگناه و غارت و به آتش کشیدن اموال مردم و وارد کردن ضربه های بزرگ تر به کشور بود.

رئیس بسیج اساتید تهران بزرگ تاکید کرد: در روز نهم دی ماه عموم مردمی که به کاندیداهای مختلف رای داده بودند با هر سلیقه و دیدگاه سیاسی به صحنه آمدند و با حضور حماسی و عاشورایی خود، آبی بر آتش فتنه گران، حامیان خارجی و برخی دنباله های آنان شدند.