سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه تربیت مدرس به مناسبت فرا رسیدن سالروز ۹ دی پیامی صادر کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پیام محمد تقی احمدی رئیس دانشگاه تربیت مدرس بمناسبت فرا رسیدن سالروز ۹ دی آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
نهم دی ماه سرآغاز فصل جدیدی در تعمیق پیوند امت اسلامی با آرمان های حضرت امام خمینی(ره) و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب در آزمونی بسیار سخت و بزرگ بود.
این حرکت بزرگ که با اراده ملت ایران اسلامی رقم خورد، نشان داد که ایمان، آگاهی، بصیرت و اعتماد ملی سرمایه‌های بزرگ اجتماعی در جمهوری اسلامی است که بکارگیری به موقع آنها با تدبیر رهبر معظم انقلاب در عرصه‌های مختلف، الگویی کم نظیر در تاریخ تحولات اجتماعی جهانی ایجاد کرد.
این پدیده برای دوست و دشمن عبرت آموز و برای آیندگان نویدی خواهد بود که مادام که مردم پشتیبان ولایت فقیه باشند، این کشور از هرگونه آسیب ناشی از توطئه ی دشمنان مصون خواهد ماند.
امسال این ایام مقارن با خجسته زادروز حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) پیامبر رحمت عالمگیر و حضرت امام جعفر صادق(ع)؛ امام روشن بینی علمی و تفقه واقع شده که خود پیامی مکرر برای جامعه در بر دارد.
در واقع تجربه راهپیمایی نهم دی ماه ۱۳۸۸ ثابت کرد که جمهوری اسلامی با اتکال به سیره نبوی و سنت ائمه اطهار علیهم السلام و وحدت کلمه و همدلی و همزبانی مردم، می تواند از سخت ترین آزمون ها و بحران های ملی به سلامت خارج شود تا به جایگاهی والا از نظر اقتدار آرمانی، علمی و سیاسی، آنچنان که هم اکنون طلیعه آن احساس می شود دست یابد.