کراپ‌شده - کیومرث نیازآذری سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – قائمشهر – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: ملت ایران با رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری توانست توطئه‌های رنگین دشمنان را شکست دهد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، کیومرث نیاز آذری صبح چهارشنبه در دومین نشست هم‌اندیشی روسای واحدها و مسئولین کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران با اشاره به حماسه ۹ دی عظمت آن را شکست توطئه‌های دشمن با هوشیاری رهبر معظم انقلاب و هوشمندی مردم مؤمن و انقلابی ایران عنوان کرد و گفت: ملت ایران با رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری توانست توطئه‌های رنگین دشمنان را شکست دهد.

وی حماسه ۹ دی را یک توطئه بزرگ جهانی عنوان کرد و گفت:  ۹ دی یعنی بیداری و هوشیاری و اینکه فقط تحت فرمان مقام معظم رهبری هستیم و به هیچ ندایی دیگر پاسخ نمی‌دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که تأکید داشتند رمز پیروزی انقلاب اسلامی حفظ وحدت است گفت: مردم ایران با حضور درصحنه ۹ دی را مانند دیگر روزهای تاریخی و حماسه‌ساز ایران در انقلاب اسلامی ثبت و ماندگار کردند.

نیاز آذری اشاره داشت: با توجه به اینکه دیانت از سیاست و سیاست از دیانت جدا نیست گفت: دیانت باید برسیاست برتری داشته باشد تا موجب منحرف نشدن ما شود و تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی درمیان همه کشورهایی که در تلاشند تا لغزشی در آن به وجود بیاید با هدایت و رهبری مقام معظم رهبری و داشتن مردمی انقلابی – اسلامی و متدین با حفظ  وحدت توانست پابرجا بماند.

نیاز آذری با اشاره به این نکته که دانشگاه آزاد اسلامی با هدیه حضرت امام (ره) شکل گرفت و با هدایت‌های مقام معظم رهبری ادامه پیدا کرد گفت: ما از بدو پیروزی انقلاب اسلامی و تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی تا به امروز در خصوص حمایت از جایگاه رهبری تمامی اهتمام خود را مصروف داشته‌ایم.

وی همچنین با توجه به این امر که دانشگاه آزاد اسلامی  باوجود صبقه فرهنگی و مذهبی در بین مراکز علمی کشور پیش تاز و برتر هست اشاره داشت: ریاست عالیه دانشگاه دکتر میرزاده به خاطر فعالیت‌های بسیجی و انقلابی در دانشگاه از سوی سرلشکر فیروزآبادی فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح موردتقدیر قرار گرفتند.

نیاز آذری تأکید کرد دانشگاه آزاد اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جدا نیست و ما به‌عنوان یکی از وظایف دینی باید در راستای اهداف سپاه پاسداران گام برداریم و در راستای مأموریت‌های آن هزینه کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در خاتمه خواستار جذب حداکثری در بسیج شد و گفت: امیدواریم با جذب بیشتر و تقویت اعتقاد مردم و با فرماندهی مقام معظم رهبری همیشه  بر دشمنان ایران و اسلام پیروز باشیم.