دانشگاه علوم کاربردی آلمان سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با دانشگاه علوم کاربردی کشور آلمان به امضا رسید.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، این تفاهم نامه همکاری میان دکتر حمیدرضا خانکه معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و پرفسور مارکوس اشتوک Marcus Stuck مسئول روابط بین الملل دانشگاه علوم کاربردی آلمان به امضا رسید.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره این تفاهم نامه گفت: دانشگاه علمی کاربردی آلمان بیشتر در حوزه روانشناسی حوادث و سلامت در ترافیک و حوادث فعالیت می کند و همکاری آن دانشگاه با دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی هم در این حوزه خواهد بود.

وی افزود: تبادل دانشجو ، اجرای پژوهشهای مشترک و انجام بازدیدهای مشترک، از جمله مفاد تفاهم نامه همکاری دو دانشگاه است که مطمئنا به تولید علم در این خصوص که نیاز جامعه ایران است کمک خواهد کرد.

خانکه اظهار داشت: با توجه به توان علمی و تجربه ارزشمند پرفسور اشتوک ، قرار شده تا وی به عنوان هیات علمی پاره وقت نیز با دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همکاری کند.