دانشگاه پیام نور سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نوراعلام کرد: ثبت درخواست مهمانی دانشجویان در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ از فردا دوشنبه ۷ دی ماه در سامانه گلستان آغاز می شود.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

مهمانی دانشگاه پیام نور

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، محمد جمالزاده با اشاره به جزئیات و نحوه ثبت درخواست مهمانی دانشجویان پیام نور در نیمسال دوم ۹۴-۹۵ گفت: تمام دانشجویان دانشگاه می توانند از ۷ لغایت ۲۸ دی ماه سال جاری با مراجعه به سامانه گلستان جهت ثبت درخواست مهمانی در نیمسال دوم ۹۴-۹۵ اقدام کنند.

وی در مورد نحوه ثبت درخواست افزود: برای این منظور ابتدا وارد سامانه گلستان شده و از فهرست آموزش – دانشجو- درخواست ها- تقاضای انتقال و مهمان- تقاضای انتقال به صورت مهمان، فرم تقاضای مهمان شدن را تکمیل کنند. در این مرحله دانشجو از مقررات افزایش شهریه برای دانشجوی مهمان مطلع و با تأیید آن درخواست خود را برای مرکز مبداء (محل تحصیل فعلی) ارسال می کند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشجو برای درخواست مهمان دائم باید مدارک لازم را به آموزش مرکز ارائه و درخواست مهمان دائم کند.

جمالزاده با عنوان اینکه دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند نیمی از واحدهای دوره (بجز درس پایان نامه) را به صورت مهمان اخذ کنند، یادآور شد: این دانشجویان نیز باید تقاضای خود را در سامانه گلستان(همانند مراحل فوق) ثبت کنند.