سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نوراعلام کرد: ثبت درخواست مهمانی دانشجویان در نیمسال دوم ۹۵-۹۴ از فردا دوشنبه ۷ دی ماه در سامانه گلستان آغاز می شود.

انتقال به صورت مهمان دانشجویان دانشگاه پیام نور

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد جمالزاده با اشاره به جزئیات و نحوه ثبت درخواست مهمانی دانشجویان پیام نور در نیمسال دوم ۹۴-۹۵ گفت: تمام دانشجویان دانشگاه می توانند از ۷ لغایت ۲۸ دی ماه سال جاری با مراجعه به سامانه گلستان جهت ثبت درخواست مهمانی در نیمسال دوم ۹۴-۹۵ اقدام کنند.
وی در مورد نحوه ثبت درخواست افزود: برای این منظور ابتدا وارد سامانه گلستان شده و از فهرست آموزش – دانشجو- درخواست ها- تقاضای انتقال و مهمان – تقاضای انتقال به صورت مهمان ، فرم تقاضای مهمان شدن را تکمیل کنند. در این مرحله دانشجو از مقررات افزایش شهریه برای دانشجوی مهمان مطلع و با تأیید آن درخواست خود را برای مرکز مبداء (محل تحصیل فعلی) ارسال می کند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشجو برای درخواست مهمان دائم باید مدارک لازم را به آموزش مرکز ارائه و درخواست مهمان دائم کند.
جمالزاده با عنوان اینکه دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند نیمی از واحدهای دوره (بجز درس پایان نامه) را به صورت مهمان اخذ کنند، یادآور شد: این دانشجویان نیز باید تقاضای خود را در سامانه گلستان(همانند مراحل فوق) ثبت کنند.